Domek 2 – Cztery sypialnie

Domek numer 2 – 4 sypialnie

Oferta

  • Drewniane domki z góralską duszą. Wciąż jeszcze
    przyjemnie pachną świeżością. Na powierzchni 120 m² mieszczą się
    cztery sypialnie oraz przestronny salon z telewizorem i aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, kuchenkę gazową, kuchenkę mikrofalową, zmywarkę do naczyń i przybory kuchenne . Jednocześnie może w nich przebywać od 6 do 10 osób. Wnętrza urządzone są w „starym stylu”, a dekoracje nawiązują do najlepszych regionalnych tradycji. W domku znajdują się dwie łazienki z kabiną prysznicową i toaletą.
  • Dzięki ekologicznemu ogrzewaniu i nowoczesnemu systemowi grzewczemu mają Państwo dostęp do gorącej wody przez 24 g na dobę przez cały rok. Domek jest wyposażone w profesjonalny system przeciwpożarowy, dzięki któremu będą się mogli Państwu czuć się u nas całkowicie bezpiecznie. Dodatkowo cały teren wokół domków jest objęty monitoringiem. Ze względów bezpieczeństwa w domku obowiązuje całkowity zakaz palenia. W naszym domku można korzystać z bezprzewodowego Internetu – WiFi, warto więc wziąć ze sobą przenośny komputer. Obok domku znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe. W naszym domku zamontowaliśmy nowoczesne oświetlenie ledowe, dzięki któremu pięknie prezentują się wieczorami, tworząc niezapomniany klimat. O tym, jak magicznie wtedy wyglądają, przekonają się Państwo przeglądając zdjęcia w naszej galerii.
  • Ogród: W przydomowym ogrodzie przygotowaliśmy mini plac zabaw dla dzieci (m.in. huśtawki), jak również przytulne miejsce do grillowania. Obsługa: Chętnie służymy wszelkimi informacjami, oraz poradami odnośnie sposobów spędzania wolnego czasu. Pomożemy zorganizować kulig, czy ognisko z kapelą góralską.
  • Jednocześnie staramy się nie naruszać Państwa prywatności.
    Wszystkich serdecznie zapraszamy do odpoczynku i spędzenia miłych chwil w drewnianym domku z góralską duszą! Rodzina Państwa Topór • Doba w domku rozpoczyna się od godz.16.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz.10:00 w dniu wyjazdu.